Dolní Žleb za vodou

29 Zář

Silnice do Dolního Žlebu je od úterního rána opět pod vodou. Vozovka nyní leží cca 70 cm pod hladinou Labe.

Víkendová průjezdnost do Údolí, nyní plného barevných stromů, hub a teď i vody, nejistá.

O pozitivní změně aktuálního stavu budeme informovat.

(ilustarční foto z letošního jara)

9 odpovědí na “Dolní Žleb za vodou

  1. Zakletý přívoz v Dolním Žlebu dnes málem opět dostál své pověsti. Z rozvodněného Labe byl zachráněn převozník Jindřich Strauss. Ten se před tím zachytil jedné z bójí na kotvícím laně prámu, když se údajně snažil řeku přejet na pramici. Než se na místo stihly dostavit jednotky IZS, byl převozník zachráněn místními obyvateli.

  2. Na počest záchrany by moh napsat nějakej valčík. Třeba Na krásném modrém Elbe Flussu…

  3. Hladina Labe v Děčíně dnes dopoledne kulminovala a začíná velmi pozvolna klesat.

  4. Dle aktuální vodohospodářské předpovědi by během zítřejšího dopoledne mělo dojít k zprůjezdnění silnice do Žlebu.

  5. V dolnim Žlebu řádí veliky sumec ,nikomu se ho jeste nepodarilo chytnout .Kdo ho chytne bude borec :)

Komentáře nejsou povoleny.